Zdjęcia przerażających stworzeń nieznanych nauce! (Nagranie)

Czy pewnego dnia poznamy w pełni naszą planetę? Na to pytanie odpowiedzi szuka masa osób i jak na razie nie bardzo się na to zapowiada. Tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę wszelkiego rodzaju eksperymenty na ludziach i zwierzętach, które robione są rzekomo regularnie i sprawiają, że na Ziemi pojawiają się coraz to nowe gatunki, które niejednokrotnie potrafią wywołać ciarki na skórze i ogromnie przerazić.

Dziś prezentujemy Wam zbiór zdjęć, przedstawiających zagadkowe istoty, których okoliczności narodzin nie są z pewnością zbyt jasne. Czyżby były one nieudanymi efektami eksperymentów prowadzonych przez naukowców?

Jak myślicie – Czy są to jakieś hybrydy, a może zupełnie nowe gatunki, które powstały całkowicie od  początku? A może to po prostu istoty, jeszcze nie nazwane przez aktualną naukę i pewnego dnia przyjdzie czas, że będą one dla nas tak zwyczajne i naturalne jak pies, czy kot?

Wśród fotografii można odnaleźć takie byty jak dziwna napuchnięta ryba, nienaturalne ogromny pies przypominający chupacabrę, czy miniaturowe stworzonko, które swojego czasu internauci określili jako prawdziwą wróżkę. Co sądzicie o zdjęciach? A może widzieliście, któreś z tych zwierząt na żywo?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment