Recenzja książki: dr. Dina Aschbach – “Lecznicza woda. Żywa i martwa woda gwarancją zdrowia i długowieczności”

Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważna jest woda dla życia i dobrego samopoczucia – szczególnie w chwilach gdy panują największe upały, a My jesteśmy wiecznie spragnieni! Tymczasem nie każdy z nas wie, że woda nie jest tylko jedna i istnieje wiele jej rodzai, dzięki którym oprócz typowo nawadniających właściwości możemy, także wyleczyć się z wielu chorób, a nawet przedłużyć swoje życie.  O tym wszystkim informuje nas w swojej książce dr. Dina Aschbach pt. Lecznicza woda!

I choć fakt, że woda może być lekarstwem na dolegliwości (a nawet jak zaznacza autorka prawdziwym eliksirem długowieczności) może wydawać się lekko naciągany to, jednak pani doktor nie ujawnia nam rzeczy, które można wyłącznie brać na wiarę, ale popiera swoje tezy wnikliwymi wynikami badań i latami doświadczeń. Pozostaje, tylko pytanie w jaki sposób stworzyć taką “magiczną” wodę? Dina Aschbach uważa, że kluczem do uzyskania niezwykłej wody jest podniesienie  możliwości redoks i ph, dzięki czemu tworzą się dwa rodzaje niezwykłego specyfiku: Woda żywa (katolit), a także Woda martwa (anolit). Woda żywa służy do m.in. poprawienia możliwości układu immunologicznego, zmniejszania objawów cukrzycy, walki z nadciśnieniem, natomiast wodę martwą wykorzystujemy przy bezpośrednim kontakcie w przypadku m.in. problemów skórnych, zapaleniu migdałków, salomonelli, czy nawet nowotworu. By przygotować obydwie wody potrzebujemy specjalnego urządzenia, które możemy kupić za niestety dość sporą kwotę około 1000 złotych – Dzięki niektórym z nich możemy nie tylko zmieniać właściwości wody, ale nawet herbaty, kawy, czy innych napojów.

Podsumowując: Książka Lecznicza woda to z pewnością coś, co ma możliwość dać ludziom cierpiącym nie niewyleczalne choroby nadzieję na wyzdrowienie – szczególnie, gdy wszelkie medyczne sposoby zawiodły. Dużym minusem jest niestety bardzo duży koszt zakupu takiego urządzenia przez co wiele chorych ludzi zwyczajnie nie będzie wstanie sobie na to pozwolić…

Książkę można nabyć tutaj: talizman.pl Lecznicza woda

Wydawnictwo Astropsychologii 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment