Recenzja książki Gabrielle Bernstein “Radykalna ścieżka cudów”

Jaka jest recepta na bycie szczęśliwym i spełnionym? Jak poczuć się wreszcie wyzwolonym i wolnym od ciągłego zamartwiania i strachu przed jutrem i nadciągającą śmiercią? O tym wszystkim traktuje książka Gabriel Branstein pt. Radykalna ścieżka cudów, która oparta jest na słynnym podręczniki Kurs cudów, który według relacji wielu ludziom przyniósł miłość i ukojenie…

Radykalna ścieżka cudów nie jest tylko kolejną książką o rozwoju duchowym, ale niezwykłym i pięknym listem do nas, który  ukazuje nam jak ważne jest w życiu przebaczenie. Jest to podręcznik, który uczy nas czegoś najbardziej naturalnego w życiu – kontaktu z samym sobą, kontaktu z naszym przewodnikiem, a nawet Bogiem. Dzięki  tej książce zrozumiemy, że wszystkim tym co tak naprawdę nas ogranicza jest tylko i wyłącznie nasze ego, które pragnie byśmy zamiast działaniem wiecznie i ciągle zajmowali się tylko narzekaniem. Które pragnie byśmy nie byli nigdy szczęśliwi i myśleli, że jesteśmy nikim. Autorka uczy nas krok po kroku jaką moc w sobie posiadamy i jak bardzo jesteśmy wstanie zmienić życie nasze i innych poprzez po prostu zamknięcie oczu i otworzenie się na wszechogarniającą nas miłość. Znajdziemy tu także niezwykle interesującą ćwiczenia medytacyjne, które pozwolą nam przebaczyć sobie i innym,a  także poczuć więź z innymi ludźmi, którzy choć czasem wydają  nam się zupełnie obcy to jednak przeżywają te same rozterki i mają bardzo podobne problemy do naszych.

Podsumowując: Radykalna ścieżka cudów to bardzo ciekawy podręcznik, który pozwoli nam zrozumieć iż pieniądze czy dobra materialne to tak naprawdę nic: Tego nigdy nie zabierzemy ze sobą,a  tym co naprawdę się liczy jest po prostu miłość.

Książkę można nabyć w sklepie Illuminatio – Radykalna ścieżka cudów

Author: administrator

Share This Post On