W XIX wieku na Ziemi wylądował Anunnaki – Po latach ujawniono niezwykłe fakty (NAGRANIE)

 

Teoria o Anunnaki, którzy pewnego dnia pojawili się na Ziemi i stworzyli ludzi staje się coraz popularniejsza. Warto więc przyjrzeć się bardziej Igigi o których podania pojawiają się w mitologii Sumeryjskiej obok właśnie Anunnaki.  Według przekazów Igigi byli młodszym pokoleniem bogów, którzy służyli Anunnaki i zajmowali się na Ziemi wydobywaniem minerałów i sprawieniem by była ona możliwa do zamieszkania.

Pewnego jednak dnia młodsi bogowie postanowili się zbuntować i przestać pracować na rzecz swych panów. Mieli wtedy spalić wszelkie narzędzia do wydobywania i podpalić obóz Anunnaki. Mitologia nie obrazuje co dalej stało się z Igigi – być może po prostu opuścili Ziemię, by stworzyć gdzieś swój własny dom. Faktem jest jednak, że według sumeryjskich przekazów efektem ich odejścia miało być powstanie nas samych – 

Mitologia Sumeryjska do tej pory fascynuje wielu sympatyków UFO,którzy twierdzą, że zarówno Anunnaki jak i Igigi wcale nie byli bogami, ale kosmitami i pewnego dnia ukażą nam swą obecność i powiedzą prawdę o naszych początkach i tym, dlaczego właściwie żyjemy. Sympatycy UFO zwracają też uwagę na podobieństwo przekazów sumeryjskich o konflikcie między bogami Anunnaki a Igigi do Biblii, która opisuje taki konflikt między Bogiem, a Aniołami, którzy postanowili się zbuntować. Ten człowiek ujawnił, że obcy pojawią się na Ziemi i tylko jedna rzecz to utrudnia. Co ukrył Watykan?  Sami zobaczcie nagranie!

Author: administrator

Share This Post On