W Rosji otworzył się tunel czasoprzestrzenny? W środku pojawiły się dziwne znaki. Zobaczcie nagranie!

oraz więcej osób twierdzi, że czasy w których przyszło nam żyć są wyjątkowe i prowadzą do czegoś niezwykłego. Niektórzy mówią, że chodzi tu o całkowite zniszczenie, a inni, że żyjemy w latach, które prowadzą do stworzenia Utopii, w której nie będzie występować zło, a ludzie staną się dobrzy. Znakiem niezwykłości tych czasów mają być dziwne zjawiska, które zdaniem badaczy pojawiają się ostatnio zbyt często.

Tym razem takim niecodziennym zjawiskiem ma być kopuła, którą pewien Rosjanin nagrał przejeżdżając samochodem. Owa kopuła jest kulą lub barierą, w której widać interesujące zjawiska świetlne i w której co ciekawe wyświetlają się jakieś napisy lub znaki które ciężko zinterpretować.

Zdaniem internautów owa kopuła jest bez wątpienia  portalem do innego świata lub zupełnie innych czasów. Niektórzy są przekonani, że za jej pojawieniem stoją kosmici, którzy przez takie właśnie portale przenikają na Ziemie.

Bardziej sceptyczne osoby mówią, że jest to po prostu jakieś przenośne urządzenie, które wyświetla w środku obrazy i które czasami wykorzystywane  jest w  kampaniach reklamowych,  tylko co miałoby ono robić na pustkowiu?

Inni natomiast łączą dziwne zjawisko z cudem i jakimś znakiem dla świata. Być może odpowiedź na to pytanie mogą dać znaki które pojawiły się w kuli? Co sądzicie o owym dziwnym zjawisku? Czym według Was było?

Author: administrator

Share This Post On