Ukrywane Objawienie mówi jak Szatan pojawi się na Ziemi (NAGRANIE)

Na świecie było kilka objawień nadprzyrodzonych istot. Jedną z najbardziej znanych jest bez wątpienia to które miało miejsce w Fatimie. To tam dokładnie od 13 maja do 13 października 1917 roku dzieci miały być świadkami objawień Maryi, która przekazywała im także tajemnice dotyczące śmierci i przyszłości. Maryja pokazała im piekło, a także wyjawiła co zrobić, by uratować świat od kary Boga.

Najbardziej znana jest jednak trzecia Tajemnica, która według niektórych teorii miała odnosić się do tego jak papież prawie stracił swoje życie. To jednak nie jedyne objawienia, bo te choć mniej znane są również niesamowite i im również miały towarzyszyć niezwykłe znaki, cuda, paranormalne zjawiska. Przekazano wtedy wiele niezwykłych przekazów, ale to jedno jest najbardziej niezwykłe, ale jednocześnie niepokojące.

Chodzi w tym o to jak Szatan pojawi się na Ziemi. To co ujawniono naprawdę zadziwia, bo wychodzi na to, że to będzie pojawienie, które na zawsze zmieni w nas bardzo wiele i zabierze nam wiele dobra z serc. Jak powinnyśmy tego uniknąć. Te niepokojące przekazy wysłuchacie w nagraniu poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On