Figury bogów ożyły i piły mleko? Nagranie zadziwia

Kiedy myślimy o cudach głównie myślimy o religii chrześcijańskiej i jednym bogu. Tym razem jednak to tajemnicze zjawisko nie dotyczy Biblii ani Jezusa, ale odnosi się do hinduizmu gdzie człowiek rozwija się poprzez reinkarnację a bogów może być więcej niż jeden jak bogini Kali lub Ganesha z ciałem człowieka, ale głową słonia.

Czy w tych świątyniach odnaleziono dowód na istnienie boga? Tajemnicze nagranie wywołały sensacje w Indiach, ale i USA, Niemczech, Francji i wielu innych miejscach świata. Gdy mówimy o dowodach na istnienie boga, bogów natychmiast myślimy o cudach. W tym filmie właśnie ten temat jest poruszony – temat cudów i zjawisk paranormalnych związanych z hinduizmem i buddyzmem i medytacją.

Są tu nagrania ukazujące tajemnicze cuda które dotknęły wiele świątyni na całym świecie. Figury bogów zaczęły wykazywać cechy jakby był żywymi istotami. To jeden z najbardziej niezwykłych cudów na całym świecie. Miał miejsce w tak wielu miejscach na Ziemi, że nie sposób ich wymienić. Do tej pory nie wiadomo jak można to wyjaśnić poza nadnaturalnymi zjawiskami i znakami od istot wyższych. Czy bogowie dali znak światu, że coś się zbliża?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment