“Wewnątrz Ziemi jest Życie” Amerykański Pilot Ujawnia Prawdę (NAGRANIE)

Cały czas wiele osób się zastanawia: Czy obce cywilizacje w ogóle istnieją i czy byli już kiedyś na Ziemi? W ostatnich latach temat obcych jest bardzo głośny co głównie wynika z nagrań tajemniczych statków jakie opublikował Pentagon. Filmy opisane były jako przedstawiające nieznane statki, które wykazują niesamowite właściwości wykraczające poza nasze aktualne naukowe możliwości.

Nie wszyscy jednak zastanawiają się nad istnieniem obcych, a wręcz jest zupełnie przeciwnie. Często się mówi, że w sprawach nauki powinnyśmy słuchać nie ludzi bez wykształcenia tylko naukowców. A co w sytuacji gdy to naukowcy mówią, że obcy istnieją, a nawet są wśród nas. Taką osobą jest profesor z zakresu aeronautyki i kosmonautyki. Jest on także emerytowanym generałem. Człowiek więc ma ogromny autorytet i wiedzę więc nic dziwnego, że jest, a przynajmniej był niezwykłe szanowany. Wszystko zmieniło się jednak w 2020 roku kiedy profesor zaczął mówić rzezy niezwykłe.

Mężczyzna wyznał iż rząd Stanów Zjednoczonych od wielu lat jest w kontakcie z obcymi cywilizacjami, a co więcej mają z nimi podpisane specjalne umowy, która polega na tym, że ludzie otrzymali kosmiczną technologię. Twierdzi, że wewnątrz Ziemi ukryta jest tajemnica, która mogłaby wpłynąć na cały nasz świat. Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On