Jezus lewituje nad Ukrainą – Nagranie zadziwia

Czy tajemnicze zjawiska dzieją się cały czas? Możliwe, bo naprawdę ciężko wyjaśnić nagranie wykonane w Brazylii kilka dni temu. Wszystko rozegrało się w połowie września tego roku. To tam w czasie burzy ujrzano naprawdę dziwne zjawisko. Czy to mógł być cud, paranormalne widowisko?

Czy słusznie? Kto wie – w tej sytuacji naprawdę ciężko to zbadać albo zrozumieć. Wiele osób wiązało to wszystko jednak nie z religią, ale z kosmitami. Zdaniem wielu osób to nagranie to dowód, że obcy wykorzystują ziemskie siły i czerpią energię. W tym przypadku mowa o błyskawicach, które być może zasilają ich pojazdy i tajemnicze technologie kosmiczne. Przypomina to badania Tesli na temat wolnej energii i prądu – Gdyby Tesla dokończył to nie byłoby takiego problemu z inflacją i pieniędzmi ale rynek finansowy nie może na to pozwolić.

Zresztą sami musicie zobaczyć to nagranie bo jest naprawdę jest interesująco i wygląda naprawdę niepokojąco. Oczywiście jak to zawsze w takich przypadkach pewnie ciężko poznać prawdę, choć może uda się coś z tego wysnuć. Warto wspomnieć, że kilka osób widziało, że tego dnia widziało inne tajemnicze obiekty, które lśniły potężnym światłem, który przypominał błysk diamentów. Czy Jezus ukazał się nad miastem?

Author: administrator

Share This Post On