P0RWALI go Ludzie Gady – Ujawnili mu, że z Ziemią dzieje się coś dziwnego (Nagranie)

Wiele osób mówi na temat spotkań z obcymi cywilizacjami. Często pojawiają się tam dość podobne wizerunki obcych. Najczęściej to istota niska, często szara z ogromnymi, czarnymi oczami, ale czasem się to różni. Czy wtedy te wyznania są przekłamane? Niekoniecznie, bo mówimy o obcych cywilizacjach, a skąd wiemy że nie ich więcej niż jedna?

Wszechświat jest ogromny. Ludzie czasem mówili o istotach przypominających gady, a czasem o bytach które budziły wspaniałe emocje i odznaczały się wyjątkową urodą. Gatunków obcych może być właśnie bardzo wiele i tą istotę, które spotkał ten człowiek z pewnością można zaliczyć do tej drugiej kategorii. Jego spotkanie było niezwykłe, choć by się odbyła ten człowiek musiał na to zapracować.

Widział niezwykłe rzeczy, ale co najważniejsze ma nagranie, które sprawiło sporo zamieszania w środowiskach ufologicznych. To nagranie nazywane jest najlepszym jeśli chodzi o temat obcych cywilizacji i ich tajemnic. Czy odkrywa prawdę na temat ludzi zabranych przez UFO? Czy to krok by nareszcie odkryć tajemnice cywilizacji pozaziemskich i tego jaki mają wpływ na planetę Ziemię? Sami zobaczcie to nagranie

Author: administrator

Share This Post On