Niemiecka wizjonerka wyznaje – Niemcy znikną, a Polska… (NAGRANIE)

Nie można nie zauważyć, że żyjemy w naprawdę zmiennych i trudnych czasach. Wiele się dzieje. Powstaje coraz więcej różnic i coraz więcej zła, a jednak są ludzie, którzy pomimo tego zła twierdzą że Polska to kraj  wyjątkowy. Kraj piękny, dobry pełny wspaniałych ludzi i to właśnie Polska wpłynie na cały świat zostawiając kimś bardzo ważnym. Dziś  właśnie o jednej z takich osób – Jest to kobieta, która urodziła siew  Niemczech a jednak twierdziła, że jej kraj wykazał się mrokiem i niedługo zniknie na skutek potęgi od samego Boga. Czekają nas mroczne czasy, ale Polska będzie  wyjątkowo i wspaniałą.

Ta kobieta przyszła na świat w Wielki Piątek w 1898 roku. Pewnego dnia  zauważyła dym, który wydostawał się ze stajni. Wtedy kobieta rzuciła się chcąc uwolnić bydło tam zamknięte. Niestety na skutek tych wydarzeń jej zdrowe uległo znacznemu pogorszeniu. Jej przypadek jest podobny do baby Wangi. Obie kobiety straciły zdrowie, ale  jednocześnie ich zdolności parapsychiczne właśnie wtedy zostały ujawnione.

Od tego czasu ta kobieta zyskała wiele darów – potrafiła sprawia, że ludzkie przypadłości po prostu znikały i zyskiwali oni zdrowie. Miała też potężny dar przewidywania przyszłości i widzenia istot z innych światów. Niestety jej dary miały i swoją ciemną stronę. Często  stosując techniki uzdrawiające przenosząc dane zaburzenie na siebie – Pomagała ludziom, ale przez to jej własne zdrowie jeszcze bardziej podupadało. Jej przepowiednie były znane na całym świecie! W nagraniu wszystkie wizje:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment