NASA nagrywa Nibiru? – Planetę, która ZNlSZCZY Ziemię?. Nagle blisko Słońca pojawia się coś niezwykłego

Nibiru to tajemnicza planeta, która ma zmienić wszystko. Czy świat na którym żyjemy to ciągła walka między dobrem, a złem? Oczywiście wiemy, że na Ziemi nie brakuje trudności, mroku i bardzo przykrych chwil, ale czy zło jest silniejsze i bardziej niezwykłe niż nam się wydaje? A świat, który znamy jest iluzją, bo to co najważniejsze pozostaje dla nas niewidoczne?

Wszelkie cywilizacje, mistycy piszą o tym, że na tym świecie istnieje drugi świat. Świat pełny istot nadnaturalnych, między wymiarowych, które toczą walki o wiele rzeczy. Także o władzę na świecie, o nasze duszę, o przejęcie wszystkiego. Czy duchy, demony, anioły to fakty, nie mity? Wiele kultur pisało, że na Ziemi pojawiają się pewnego dnia mroczne siły, które będą dążyły do ostateczności.

Czy to jeden ze znaków? Czy te istoty to obce cywilizacje, a może jednak paranormalne siły? Ten człowiek już 100 lat temu pisał o istnieniu tajemniczego zjawiska w Kosmosie. Czy już tak dawno ujawnił, że planeta Nibiru istnieje? Planeta, która opisywana była przez Starożytnych Sumerów i ma przynieść wielkie zmiany na naszej planecie. Satelita NASA nagrała coś niezwykłego:

Author: administrator

Share This Post On