Jak przyciągnąć miłość, szczęście i pieniądze za pomocą pradawnej metody!

Magia sympatyczna to bez wątpienia, najstarsza dziedzina, jeśli chodzi o czary. Używano jej już od początku świata wykonując rozmaite rysunki i rzeźby zwierząt, na które później się polowało i tym samym zapewniało pożywienie rodzinie. Opiera się ona na prostym i łatwym przekazie, mówiącym, że “podobne przyciąga podobne”. A co to dokładnie oznacza?

A to, że jeśli bardzo czegoś pragniemy to za pomocą magii możemy to osiągnąć, wykonując coś dość podobnego. Idealnym tego typu przykładem jest metoda, którą używało dawniej wielu ludzi, a i dziś stosuje stosuje się ją w zakresie psychologii przed narodzinami dziecka. Polega ona na udawaniu (zarówno przez kobietę jak i mężczyznę), że właśnie w tej chwili odbywają się narodziny i co więcej wszystko idzie niezwykle łatwo i bez żadnych komplikacji – Ma to sprawić, że prawdziwy poród również taki się stanie, a nasze dziecko urodzi się zdrowe, silne i pełne energii. Wracając, jednak do polowań pewnie słyszeliście o tańcach, odprawianych przez ludy rozmaitych plemion, którzy wywijali się przy ogniskach w dość komiczny sposób, ubrani w dziwaczne skóry, czy pomalowani farbą. Owe ruchy nie były, jednak tylko prymitywną zabawą, ale prawdziwym, magicznym zaklęciem, które polegało na udawaniu tego, jak wygląda polowanie na zwierzę i przedstawieniu tego w formie tańca, czyli tym samym silnej aktywności fizycznej, która sama z siebie wytwarza pokaźny zapas energii. Owe przypadki można mnożyć w nieskończoność, jak np. przerażające  laleczki voodoo, które miały powodować zranienie lub tragedię dla naszego wroga przez wbicie w nie szpilek. Oczywiście nie znaczy to, że kukiełki te służyły wyłącznie negatywnym celom, ale równie dobrze można było użyć ich w ceremoniach uzdrawiania jak i przywołania miłości, łącząc laleczkę z inną, która miała reprezentować obiekt naszych westchnień.

A, Wy spotkaliście się może z magią sympatyczną? Korzystaliście kiedyś z jej energii? A może macie nawet własne metody używania tego rodzaju zaklęć, które co więcej przynoszą efekty w rzeczywistości? Jak zwykle czekamy na Wasze opinie i wszelkie przemyślenia.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment