Ogrom ludzi zgłasza obserwację tajemniczej istoty! Opublikowano nagranie! Czy to Kosmita?

Wiele osób uważa, że temat kosmitów i obcych cywilizacji to bezsensowne sprawy z których można ewentualnie się pośmiać. Tymczasem jak wiemy Wszechświat jest ogromny i dlaczego więc uważamy, że Ziemia to jedyny dom inteligentnych istot.

Co więcej są osoby, które nie tylko wierzą w obcych, ale co więcej twierdzą, że ich widzieli, a nawet mają na to dowody. W tej sytuacji jednak sprawa jest o wiele poważniejsza, bo tą zaskakującą sytuację widział ogrom osób. Wielu świadków twierdziło, że w czasie meczu koszykówki widzieli przedstawiciela obcych cywilizacji, a przynajmniej coś naprawdę dziwnego, co dowodzi że nie jesteśmy sami.

Czy faktycznie obcy są wśród nas i choć wyglądają jak zwykli ludzie jest to tylko iluzja. Czy obcy nie tylko istnieją, ale co więcej pod postacią zwykłych ludzi chodzą wśród nas i być może robią coś o wiele więcej. Może kasjerka w sklepie jest kosmitą, może piosenkarka Rihanna jest obcym… To trudno i przypomina film kinowy, ale czy na pewno? Czy kosmici są obecni obok nas?

Author: administrator

Share This Post On