To Najstraszniejszy Film Dla Dzieci. Oglądałeś go? (NAGRANIE)

Seriale, filmy, bajki mają to do siebie, że potrafią ukazać nam świat piękny, cudowny i wspaniały bez zła, smutku i dramatów. Ale też potrafią przedstawić nam wszystko w o wiele bardziej mroczny i niepokojący sposób jak ma to miejsce w przypadku np. filmów kina grozy czyli gatunku znanego jako horror.

Ta produkcja z pewnością ma o wiele więcej wspólnego z tą drugą domeną, choć trzeba przyznać, że i śmiechu i radości w niej nie brakuje choć jest wszystko pokazane ironicznie i okraszone jest naprawdę bardzo mroczną tematyką całej produkcji. Mowa o serialu animowanym, którego premiera w Polsce zbliża się wielkimi krokami na platformie Disney+ Jest to produkcja która opowiada historię Antychrysta czyli postaci biblijnej o które powstało już trochę filmów w historii kina jak choć Omen czy Dziecko Rosemary.

Ta produkcja jest jednak trochę inna, bo po pierwsze jest to serial animowany a po drugie komedia choć trzeba przyznać, że czarna komedia zdecydowanie i fani mroku mają tutaj czego szukać. Z pewnością fani mrocznych produkcji i ostatniej produkcji o Czarownicach docenią ten dość stary ale niezapomniany horror dla dzieci. Czy jednak na pewno nadaje się do młodszych widzów i dlaczego tak szokuje. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On