W POLSKICH lasach możesz spotkać CZAROWNICĘ! (NAGRANIE)

Witajcie w kolejnej  części wywiadów z osobami związanymi ze Zjawiskami Niewyjaśnionymi. Poprzednio przedstawialiśmy Wam wizję Polskiego Jasnowidza na temat Polski i nadchodzącego Bożego Narodzenia. Mężczyzna powiedział też trochę o swoim życiu i początkach odkrycia swojego niezwykłego daru. Dziś więc kolejny wywiad – tym razem z czarownicą, którą co najciekawsze możecie już dobrze znać.

https://www.youtube.com/watch?

1.Z pewnością sporo z osób oglądających ten film może być lekko zdziwionych, bo to ma byc wywiad z czarownicą,a  rozmowa zostanie przeprowadzona z mężczyzną. Dlaczego wiec czarownica, skoro nie jest pan kobietą.

To tak naprawdę trudne pytanie. Co czarownica to inne zdanie. Słowo  angielskie witch oznaczającego czarownicę odnosi do zarówno do kobiet jak i mężczyzn i to po części z tego względu określam siebie mianem czarownicy. Natomiast nie brakuje mężczyzn uprawiających magię, którzy chcą siebie określać jako czarowników i to też jest w porządku. Jeśli wejdziesz w  społeczności czarownic nie zdziw się, że mężczyźni często określają się jako czarownice i jest to całkowicie normalne.

2. Skąd zainteresowanie magią? Dlaczego zajął się pan tak kontrowersyjną tematyką?

Czy ja wiem? Właściwie od małego byłem zafascynowany tematyką magii i czarów – początkowo były to bajki, potem przeniosłem sie na filmy, cz seriale,które dotykały tematyki czarownic. Kochałem filmy takie jak

Czasami niektóre czarownice, które czują że nie mają wystarczająco dużo pokładów sił czerpią energią z czegoś albo kogoś innego np. z nieba, morza, ale czasami też od bogów. Jeśli chcemy zaczerpnąć energię np. z Ziemi dotknijmy piasku i wyobraźmy sobie, że z Ziemi wypływa potężna energia w wybranym kolorze, która wnika w nasze ciało i napełnia nas potęgą.

RESZTA W FILMIKU POWYŻEJ!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment