Tajemniczy przedmiot z innej planety o niezwykłych właściwościach! Czy kryje tajemnice obcych?(NAGRANIE)

Tajemnicze przedmioty to temat interesujący. Wiele osób praktykujących takie praktyki próbuje zamknąć w przedmiocie rozmaite siły – siły miłości, nienawiści, zdrowia ale i zniszczenia. Czy ktoś właśnie zamknął jakąś potężną siłę w tej lalce? Czy to klątwa, która została nałożona na tą lalkę?

Voodoo to fascynująca religia, którą nie znamy w zbyt dużym stopniu. Głównie kojarzymy ją jako coś mrocznego, tajemniczego gdzie kapłan wkłada w lalkę szpilki i w ten sposób zsyła zło na obiekt swojej nienawiści. To jednak tylko jedna strona medalu i tak naprawdę nie wiemy o Voodoo właściwie nic poza tym mrocznym aspektem, który i tak znamy wyjątkowo słabo.

Takie lalki voodoo bowiem nie służą tylko do zrobienia komuś coś złego, ale dzięki tej magii możemy także komuś pomóc, a nawet sprawić, że wyzdrowieje poprzez przesyłanie do lalki, która uosabia daną osobę białej, świetlistej energii, która powoduje uzdrowienie, wyzwolenie i wielką pomoc. Czy ta lalka była obiektem podobnych magicznych praktyk? Czy była to magia pozytywna, a może raczej negatywna? A może jakaś tajemnicza istota zamieszkały w przedmiocie niczym w filmie znanym na całym świecie czyli Laleczka Chucky. W nagraniu znajdziesz wszystkie materiały o tej sprawie:

Author: administrator

Share This Post On