Demon Pojawia się przy Papieżu? Nagranie z Watykanu wywołało wiele emocji

Papież Franciszek jest głową Kościoła Katolickiego i bogatego Watykanu. Teoretycznie jest postacią, która powinna być autorytetem dla wszystkich członków tego Kościoła. A czy tak właśnie jest? Po części tak, po części jednak zupełnie nie. Jest ogrom katolików, którzy bardzo zgadzają się z aktualnym papieżem i uważają, że jest on wspaniałym człowiekiem, który może na nowo odbudować Kościół.

Jednak nie zmienia to faktu, że jest też bardzo wiele osób, które zupełnie się z nim nie zgadzają, a wręcz twierdzą, że to nie tylko zły człowiek, ale nawet prawdziwy koniec całego Kościoła. Według nich papież powoli wtłacza w Kościół coś mrocznego i coś co na zawsze sprawi, że stanie się kościołem diabła.

Tym bardziej warto dodać fakt o tajemniczej przepowiedni, która została wygłoszona jakiś czas temu, ale wygłosił ją nie żaden jasnowidz, ale bardzo szanowany człowiek niezwykle związany z papieżem. Czy więc czeka nas trudny czas dla Kościoła? Może być to mroczny okres, ale może zmieni wszystko na lepsze. Najlepiej czekać – Ostatnio odszedł Benedykt XVI – Czy nagrano przy nim dziwną istotę?

Author: administrator

Share This Post On