PUTlN mówi, że Królowa Elżbieta Nie Była Człowiekiem (NAGRANIE)

​Czy na Ziemi dzieje się coś, w co żaden zwyczajny człowiek nigdy by nie uwierzył? Wiele osób tak twierdzi… Czy stoimy na progu wydarzeń, które całkowicie zmienią Ziemię i to już na zawsze…?Wiele osób, które jak twierdzą doświadczyły spotkania z z istotami pozaziemskimi wyznają, że tak naprawdę istoty pozaziemskimi odwiedzają Ziemię od dawna. Byli tutaj na długo przed nami i będą na długo po nas. Byli obecni przy najważniejszych wydarzeniach dla ludzkości

Spotkania z pozaziemskimi istotami miały zostać opisane we wszelkich religiach, mitologiach gdzie jest mowa o tajemniczych istotach uznawanych za nadprzyrodzone, które pewnego dnia pojawiły się na Ziemi. Dla przykładu warto wymienić tu np. przekazy hinduizmu gdzie ujawniono opis tajemniczych latających obiektów zwanych jako Vimany.

Może opisy wielu osób o spotkaniu ze spodkami o wyglądzie koła, które wydają świetlisty blask nie są tylko kwestią wyobraźni skoro nawet autorzy opisują coś podobnego. Warto pamiętać, że dla dawnych ludzi kwestia technologia była traktowana z góry jak magia czy cuda. Po prostu oni nie znali takich rzeczy. Gdyby np. Starożytny Egipcjanin zobaczył komórkę od razu uważałby to za przedmiot o boskich mocach. Tym bardziej tak zadziwia ten tajemniczy materiał dotyczący prezydenta i królowej Elżbiety. Rodzina królewska ma ogromne pieniądze oraz dostęp do sporego majątku i nieruchomości oraz najdroższego diamentu na świecie. Jak to zdobyli? Czy był to prezent od kogoś z innego świata? Według tych słów kobieta nie jest człowiekiem – Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On