Moja córka trafiła do piekła… Ojciec ujawnia jak ujrzał ducha swej córki (NAGRANIE)

Jeśli rzeczywiście poza naszym światem istnieje też druga strona. Świat zaświatów gdzie pojawiają się duchy, demony i inne paranormalne istoty. Jeśli rzeczywiście też świat istnieje to nawet nie wiemy, co właściwie naprawdę się dzieje. Ta dziewczyna właśnie doświadczyła obecności ducha. Ducha, która za życia był złym człowiekiem, a po drugiej stronie stał się czymś jeszcze gorszym.

Wszystkich Świętych to w mojej rodzinie święto wyjątkowe. Spotykamy się wszyscy, idziemy na cmentarz, wspominamy tych którzy odeszli i jemy wspólny obiad. Mamy pewną tradycję, która zdecydowanie jest specyficzna. Wszyscy siadamy w kręgu, łapiemy się za ręce i wymieniamy dobre cechy i sytuacje związane z każdym członkiem rodziny, który niestety odszedł już z tego świata. Mówimy o każdej osobie. Uważałam tą tradycję za piękną i wyjątkową, ale nie w tym roku.

W tym roku bowiem wręcz bałam się tego zwyczaju, bo kilka miesięcy temu odszedł mój wujek. Facet wyjątkowo wredny, okrutny i mściwy. .Nikt w całej rodzinie go nie lubił i znalezienie choćby jednej dobrej jego cechy graniczyło z cudem. Nie miałam więc pojęcia co miłego miałam o nim powiedzieć gdy ponownie usiądziemy w kręgu. Ale ten czas musiał wreszcie nadejść. I razem z rodziną znowu siedzieliśmy trzymając się za ręce i mówiąc o tych, którzy są na tamtym świecie. Ja oczywiście zawsze miałam pecha i to na mnie trafił niechlubny zaszczyt by jako pierwsza powiedzieć coś dobrego o wujku. Niestety nie potrafiłam… Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On