Ten człowiek był w Piekle – Ujrzał tam człowieka, który zmienił Polskę (NAGRANIE)

Jest w historii kilka osób, które twierdzą, że były w piekle. Ten człowiek jedna jest wyjątkowy bo jego relacja na temat tego stanu jest niezwykle wyróżniająca. Ne tylko opisał on jak widział piekło i co tam przeżył, ale dodał też kilka punków jak sobie w nim radzić, by nawet w tych trudnych warunkach jakoś dać sobie radę.

Co więcej ten człowiek ujawnił, kto właściwie jest w piekle i kto za swoje mroczne uczynki trafił do świata mroku. Wymienił, aż trzy osoby, które z pewnością każdy z nas kojarzy. Jeden z nich bardzo mocno odnosi się do Polski i Polaków, bo z pewnością zmienił nasz świat na bardzo długi czas. Niestety nie były to zmiany pozytywne, a wręcz odwrotnie – bardzo przykre.

Jednak jego doświadczenia z piekła są zastanawiające. Jezus wysłał go tam, ale tylko na pewien czas.Dało mu to wiele siły i wiele doświadczeń i wrócił z pewnym postanowieniem. Pełne wyznanie tego człowieka znajdziecie w nagraniu poniżej. Naprawdę jest słowa są mroczne, ale kto wie może niektórych z nas się przydadzą, jeśli trafimy do piekielnego świata. Czy odsłania to prawdę o tym świecie?

Author: administrator

Share This Post On