Ta istota pochodzi z wnętrza Ziemi! Naukowcy nie potrafią tego wyjaśnić (NAGRANIE)

Wielu ufologów zastanawia się od lat nad tym, jeśli pozaziemskie cywilizacje pojawiają się na Ziemi to gdzie właściwie przebywają? Oczywiście lecą w swoich statkach, ale czy tutaj lądują? Czy zatrzymują się gdzieś tutaj? Otóż jest kilka przesłanek, które mogą dawać nam odpowiedzi dotyczące całej sprawy.

Otóż słabo poznaliśmy pewne części naszej planety, a mianowicie chodzi tu właśnie o Morza, Oceany, ale i Wulkany. Nie dysponujemy technologią i możliwościami by w pełni dowiedzieć się co tam właściwie się znajduje, a jest sporo obserwacji dotyczących UFO które wlatuje do wulkanu.

Czy więc właśnie fakty na temat tej tajemniczej mogą wszystko odmienić? Z Ziemi wydobyto skrzynię z bardzo dziwną istotą – Czy może to być stworzenie z wnętrza Ziemi. Analizy dały zaskakujące wyniki. Może już wiemy gdzie znajdują się tajemnicze cywilizacje… Być może pochodzą one z pozaziemskiej cywilizacji, a może pochodzą jedna z Ziemi. Sprawa jest bardzo niejednoznaczna, ale tym bardziej warto się nad nią zastanowić. Kim jest ta istota? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On