Dziwna, Rosyjska Gra, która przyzywa Demona – Nigdy w To Nie graj (NAGRANIE)

Gry i zabawy kojarzą nam się z dobrym czasem i świetną rozrywką, a jednak nie zawsze tak jest, bo niektóre zabawy mają swoje straszne oblicze. Przykładem tego jest choćby dziwna zabawa z lustrem w której wymawia się o trzeciej w nocy imię tej osoby by przywołać tą mroczną postać. Oczywiście można powiedzieć, że to tylko głupie zabawy ale pamiętajmy, że dla wrażliwych osób może się to różnie skończyć. Niektórzy mogą nawet popaść w zaburzenia psychiczne serwując sobie coś co go niepokoi. To jednak nie jedyna niepokojąca sytuacją.

Innym przykładem jest choćby zapomniana gra Wieloryb, której zakończenie miało wiązać się z odebranie sobie wszystkiego. Teraz znowu co ciekawe w Polsce popularna jest gra,która ma polegać na tym, że znikasz na kilka dni. Po prostu uciekasz z domu i masz sprawić, ze będzie o tym głośno. Ta gra niektórym wydaje się zabawna, ale jej konsekwencje mogą być naprawdę przerażające jak choćby stres naszej rodzinny, która różnie może zareagować na to i różnie może na nich to wpłynąć. Ale to nie jedyna zabawa, która niepokoi.

Dzisiaj zajmiemy się jednak tą rosyjską gra. Otrzymaliśmy ciekawą wiadomość o rosyjskiej nowej grze, które ma zyskiwać popularność w Rosji. ta gra nie jest jednak zwykłą rozrywką, bo ma swoje korzenie w okultyzmie a konkretnie księdze, która zawiera mistyczne metody na wzywanie i kontrolowanie paranormalnych istot czyli duchów, aniołów ale i demonów. Wszystko o tej grze w nagraniu niżej:

Author: administrator

Share This Post On