Powstała kontynuacja Ed, Edd i Eddy – Jest MROCZNIE (Nagranie)

Ed, Edd i Eddy to znana kreskówka opowiadająca historię trzech przyjaciół, którzy próbują wymyślić jakiś plan, by zarobić pieniądze na słodycze. Często są to plany naprawdę dziwne, ale i bardzo interesujące jak stworzenie wehikułu czasu czy zbudowanie wycieczkowca ze starej opony. Główne postacie to oczywiście sprytny i przebiedły Eddy, inteligetny i miły chudy Edd oraz głupkowaty ale sympatyczny Edd. W kreskówce pojawia się też wiele innych postaci jak agresywna sisostra Edda Sara, czy żyjących w swoim świecie Jimmy którego najlepszym przyjacielem jest kawałek drewna, który według wielu teorii naprawdę żyje.

W każdym razie dziś o nowych odcinkach. Pierwszy odcinek nowej serii miał premierę dokładnie 2 sierpnia 2023 roku. Ja oglądałem ten pierwszy odcinek i powiem wam, że naprawdę potrafi zaciekawić. Jasne to nie jest produkcja oficjalna, więc należy pamiętać, że może nie będzie to wszystko idealne, w pełni profesjonalne, ale widać potencjał. Naprawdę niesamowicie było zobaczyć Edów doroślejszych, którzy widać że sporo przeszli.

Każdy z nich się trochę zmienił, ale jednocześnie każdy zachował swoje własne cechy. Cała seria będzie z pewnością dość melancholijna i będzie miała za zadanie pokazać nam zmiany bohaterów, którzy podobnie jak My bardzo się zmienili na przestrzeni tych wszystkich lat. Eddy nie są już dzieciakami. To właściwie dorośli ludzi, choć dalej nie obce są im takie tematy jak zabawa czy głupkowate pomysły, ale świat depresji, czy szukania swojego miejsca w życiu też nie są im obce. Wszystko o nowej serii i tym gdzie ją obejrzeć w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On