Zaraz czeka nas masowe P0RWANIE do nieba – Biblia ujawnia… (Nagranie)

Ludzie od wieków wyobrażali sobie koniec naszego świata. Niektórzy twierdzili, że objawi się on przez  przez liczne mroczne wydarzenia, które sprawi natura. Inni natomiast twierdzą, że koniec sprowadzimy My sami na siebie lub też po prostu nadejdzie na nas przez np.  asteroidę, która ostatecznie zakończy życie ziemi.

Nie znaczy to, że nie brakuje i ludzi, którzy twierdzą, że koniec świata będzie zjawiskiem mistycznym, w którym Bóg zejdzie na Ziemie i  będzie   ludzi i zniszczy świat, by następnie całkowicie go zmienić. Niezwykle fascynujące a także niepokojący oprócz faktu jak będzie wyglądał koniec świata jest to, co  będzie się działo zanim on nadejdzie.

 Czy będą szukali wyjścia z naszej Planety? Jak będziesz wyglądał świat końca?  Tu ciekawą zagwozdkę daje nam Biblia i przede wszystkim Księga Apokalipsy, która według wielu teorii ma opisywać wydarzenie które wtedy nadejdzie, a mianowicie  zabranie do nieba. Ludzie którzy zostaną   zabrani i wywyższeni nie tylko unikną  mrocznych wydarzeń , ale też będą od razu u swojego Boga bez doświadczenia końca swojego ciała.. Co prawda niektórzy twierdzą, że bez tego nie można wejść do Nieba, jednak warto przywołać postacie Eliasza i Henocha, którzy według Biblii weszli do Królestwa Niebieskiego bez doznania fizycznego końca. Czy przed nami mistyczny czas na Ziemi? Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On