Ślad Boga dowodem na istnienie Gigantów? Potwierdzają się słowa Biblii?

Giganci są istotami, które opisywane były przez wiele religii świata – czasami w przekazach występowały jakieś różnice, jednak ich olbrzymi wzrost był niezmienny. Co do jednak ich pochodzenia to jest na to wiele wersji. Dowodem na istnienie gigantów ma być Ślad Boga, który staje się coraz bardziej popularny. Aby poznać więcej szczegółów i obejrzeć zdjęcia kliknij w nagranie poniżej: 

Mitologia grecka np. podawała iż są one dziećmi boga Uranosa i Gai i chciały wykorzystać swoją moc by obalić bogów i przejąć Olimp. Biblia natomiast łączy je raczej z pochodzeniem od Synów Boga – niektórzy twierdzą, że chodzi tu o Aniołów, którzy pewnego dnia mieli zstąpić na Ziemię i obcować z ziemskimi kobietami. Inne teorie które dotyczą kosmitów mówią iż Giganci mogli być w rzeczywistości przybyszami z odległych cywilizacji, którzy przybyli na Ziemię chcąc ją przejąć i podać się za bogów.  Czy jednak poza przekazami religijnymi i teoriami są jakieś  realne dowody które mają wskazywać, iż Giganci istnieją lub przynajmniej istnieli?

 

Być może, a jednym z takich dowodów ma być ślad, który został odkryty w 1912 roku przez rolnika Stoffel Coetzee  w odległej części Ameryki Południowej. Odcisk stopy został nazwany Śladem Boga ze względu na swoje rzekome nadprzyrodzone pochodzenie.

Ślad ma około 1,5 metra długości, a naukowcy podchodzą do niego na zasadzie, że musi być to jakieś oszustwo, choć brakuje tak naprawdę istotnych badań. Co sądzicie o odcisku? Czy Ślad Boga naprawdę podchodzi od Giganta? 

 

 

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On