Pusta Ziemia! Co lub kto żyje wewnątrz naszej Planety?

Pusta ziemia. Ta hipoteza jest z pewnością jedną z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem wyśmiewanych przez wszelkiego rodzaju znawców, którzy choć często niewiele wiedzą na temat nauki to z miejsca skreślają tą teorię! Czy, jednak słusznie? To jak zwykle jest niejednoznaczne, bowiem warto podkreślić, że nie tylko o morzach i oceanach ale również o wnętrzu Ziemi wiemy tak naprawdę bardzo mało. Wynika to przede wszystkim  z faktu, że wewnątrz naszej Planety panuje tak potwornie wysoka temperatura, że na chwilę obecną nie dysponujemy sprzętem, który byłby wstanie to wytrzymać.

Oczywiście ktoś bardziej zaznajomiony  z tematem może powiedzieć, że w końcu wszystko można sprawdzić za pomocą badań sejsmicznych, bo w końcu temperatura nie ma na nie wpływu: I warto w tym miejscu wspomnieć, że tego typu pomiary zostały już prowadzone i co ciekawe dały bardzo interesujący efekt. Po pierwsze należy powiedzieć, że sprawdzono, że fale sejsmiczne rozchodzą się tak samo w przypadku modeli aktualnej uznanej nauki jak i przy całkowicie pustej Planecie. Po drugie w wyniku pomiarów wykryto, że w Ziemi znajdują się ogromne przestrzenie – Pytanie, tylko jakie dokładnie?

Najważniejsze, jednak pytanie, które sprowadza się do tematu pustej Ziemi to, jeśli faktycznie jest ona prawdziwa to w końcu co  z tego wynika: Czy nasza planeta w środku jest po prostu pustką, a może jednak znajduje się w niej coś innego? Otóż według legend dawnych cywilizacji w samym swoim wnętrzu ma nosić krainę Agartha, a idea ta pojawia się  choćby w opowieściach masona Alexandra Saint-Yves d’Alveydre, który twierdził, że pewnego dnia pojawili się u niego mieszkańcy tego świata, którzy opowiedzieli mu prawdziwą historię Ziemi. Twierdzili oni, że około roku 3200 p.n.e. cała ich cywilizacja zeszła pod ziemię, bowiem świat zewnętrzny stał się miejscem ciemności i zła.

Przedtem, jednak stworzyli masę tunel do wnętrza Ziemi, które swoją drogą zafascynowały Hitlera, który wysłał do Tybetu swoich ludzi, co niestety zakończyło się porażką. Świat Agarthy powiązany jest także z jeszcze bardziej spiskowymi opowieściami np. z mieszkańcami Atlantydy, a przynajmniej ich częścią, która przeżyła potop i zamieszkała Agharthę, dzięki czemu połączyła swoją wiedzę z ich doświadczeniami i wprowadzili tam wolną energię, napędzaną mocą kryształów. Ich historia powiązana jest, także z potwornymi bytami o przerażających kształtach, którzy próbują na świecie wprowadzić swoje rządy – bez wyższych wartości i miłości.

Pozostaje, jednak pytanie gdzie znajdują się te tunele, które mają prowadzić do wnętrza Ziemi? Niektórzy są wręcz przekonani, że są one na Antarktydzie, a za wyjątkowością przemawia historia mężczyzny Richarda Byrda, który pewnego dnia podczas przelotu nad tym miejscem miał wlecieć do wnętrza Ziemi i spotkać dziwnych blond włosów ludzi, którzy przedstawili się jako Ariowie i ostrzegli go przez wykorzystaniem przez człowieka broni jądrowej, a nawet pokazali mu latający talerz z wyrysowanym na nim symbolem, przypominającym swastykę. I choć cała opowieść może przez wielu zostać odebrana jako zwykły żart to warto spojrzeć na zdjęcie poniżej, które zostało wykonane na Antarktydzie przez Google Earth i które  z pewnością potrafi zadziwić i bez wątpienia przekonać do teorii pustej Ziemi. 

anta

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment