Istoty z wnętrza Ziemi ukażą się już… Agartha – Niesamowita kraina w środku naszej planety “Żyją tam niezwykłe istoty”

 Agharta (lub inaczej nazywana Szambala) to, jedna z największych zagadek świata, której poszukiwali m.in. jeden z pracowników Hitlera, znawca indyjskiej mitologii i okultysta Louis Jacolliot, a także polski pisarz i podróżnik Ferdynand Ossendowski. Miała to być niezwykła i pełna piękna kraina znajdująca się wewnątrz Ziemi, w której wiele lat temu schronił się człowiek pełny miłości i dobroci razem ze swoim ludem. Według wielu podań z miejsca tego mają pochodzić tak ważne postacie jak m.in. Budda i Jezus, których nauki mówiły właśnie o podziemnych wartościach jak miłość, dobro i piękno!

O  świecie wewnątrz Ziemi wspominały księgi hinduizmu, które opowiadały o synach cesarza Indii, którzy ominęli  Ocean Arktyczny i przedostali się do mitycznego świata. Jest też wiele innych podań, które twierdzą, że wejść do Agharty  jest bardzo dużo i wszystkie są one tunelami biegnącymi pod powierzchnią naszej Planety: Kolejne z nich ma znajdować się w Tybecie.

Mówi o tym jedna  z legend, która twierdzi, że mieszkańcy  Agharty są dawnymi potomkami innej ziemskiej cywilizacji, która jednak pod wieloma względami odbiegała od naszej, bowiem byli oni o wiele lepiej od nas rozwinięci – potrafili wykorzystać potęgę kryształów, by zdobyć całkowicie darmową energię, a nawet wybudowali masę baz, które mają znajdować się na Księżycu. Aghartha to kraina bogactwa gdzie nie ma inflacji czy braku pieniędzy. Żyją tam tajemnicze istoty – O tym wszystkim w nagraniu poniżej;

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment