Odnaleziono czaszki przerażających hybryd ludzi ze zwierzętami!

Pogłoski o rzekomym łączeniu genów ludzkich ze zwierzęcymi (a czasami nawet z przedstawicielami obcych cywilizacji) krążą w sieci już od dawna. Wiele osób jest, wręcz przekonanych, że wszelkiego rodzaju naukowcy, czy służby specjalne po cichu się tym zajmują i poddają badaniom niewinnych ludzi , a także wykonują przerażające eksperymenty, których żaden człowiek nie jest wstanie przeżyć. To właśnie ten fakt ma, rzekomo tłumaczyć zniknięcia osób, które w jednej chwili wychodzą z domu, a w drugiej znikają i nigdy już nie powracają do swoich rodzin, czy przyjaciół.

Czy jest to prawda? Kto wie, jednak takie plotki można już usłyszeć od dawna, a nawet zobaczyć w Internecie kilka dowodów, które mają to potwierdzać. Jednym z nich są właśnie przedstawione w nagraniu niżej zdjęcia, które ukazują zdeformowane czaszki, wyglądające zupełnie, jakby były wyjęte z jakiegoś horroru: Jest tu m.in. czaszka istoty, która wygląda jak skrzyżowanie kobry z człowiekiem  lub też nienaturalnie wydłużona czaszka czegoś, co niektórzy internauci określili jako dowód na mieszanie ludzi i kosmitów.

A, Wy co o tym sądzicie? Wierzycie, że są to czaszki, należące do przedstawicieli obcych cywilizacji lub też hybryd ludzi ze zwierzętami? Sytuacja z rozpoznaniem jest o tyle ciężka, że każdy z nas wie o przerażających skutkach chorób genetycznych, które mogą wywołać podobne efekty. Co sądzicie: Choroba, czy działanie człowieka?


administrator

2 thoughts on “Odnaleziono czaszki przerażających hybryd ludzi ze zwierzętami!

  1. A może to czaszka syreny? Podobnie ukształtowaną głowę można było zobaczyć na zdjęciach nieoczekiwanych spotkań rybaków z nieznanym mieszkańcem wodnych głębin. Naukowcy podobno prowadzili badania ciał niektórych z tych stworzeń, ale wszystko im odbierano i tuszowano sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przerażające przekazy Matki Boskiej dla świata! "Ludzi spotka kara..."

pt Lip 8 , 2016
Matka Boska to z pewnością najbardziej ukochana przez wielu postać, wiążąca się z religią chrześcijańską. Ludzie czują do niej zaufanie przede wszystkim przez fakt, że musiała Ona przeżywać takie same katusze na Ziemi jak My, ale także dlatego, że po prostu była Ona matką, która kojarzy Nam się z ciepłem, […]