Jeśli masz ten znak to oznacza, że posiadasz Dar! (NAGRANIE)

Coraz częściej w różnego rodzaju książkach czy sieci można odnaleźć  wyznania ludzi, którzy twierdzą, że od jakiegoś czasu budzą się z dziwnymi śladami na skórze i choć próbowali to wyjaśniać na różne sposoby zupełnie nie wiedzą, skąd się one biorą. Bardzo często dotyczy to także ludzi, które po prostu budzą się ze znakami choć nie są lunatykami i teoretycznie nie mieli możliwości by doznać jakiegoś uszkodzenia skóry. Pytanie skąd się to wszystko bierze? Teorii jest wiele…

Psychiatra, a także badacz zjawisk niewyjaśnionych Ede Frecska twierdzi, że coraz częściej ma do czynienia z ludźmi, którzy mają na skórze zagadkowe ślady i to czasami wręcz identyczne. Przytacza tu przypadek  dwóch osób, które mieszkają od siebie  tysiące kilometrów i mają na ciele identyczne symbole, które pojawiły się zupełnie nagle.

Wnioski eksperta się zastanawiające, bo dotyczą ludzi, którzy mogą posiadać paranormalne, nadprzyrodzone zdolności. Dotyczą ludzi, którzy poruszają się między światami. Naprawdę to coś niezwykłego. Być może Ty też posiadasz niesamowite zdolności, które warto rozwijać by stać się istotą wyższą, bardziej rozwiniętą. Wszystko o tym w nagraniu,które jest poniżej:

Author: administrator

Share This Post On