Pozaziemskie istoty pokażą się za chwilę. “Gdy nadejdą zgasną wszystkie światła” – ujawnia lekarz (NAGRANIE)

W historii mamy sporo sytuacji kiedy ludzie widzieli tajemnicze obiekty kosmiczne. Ten przypadek jest jednak szczególny i tak dyskusyjny jak to tylko możliwe. Ten człowiek jest bardzo znany na całym świecie. Miał wiele tajemniczych kontaktów z istotami z innych światów

Temu wszystkiemu towarzyszyły też inne tajemnicze zjawiska jak tajemnicze wizje, głosy i zapowiedzi tego co nadejdzie. Czy pozaziemskie cywilizacje skontaktowały się z nim z jakiegoś powodu? Czy to objawienie religijne, a może istoty kosmiczne? Czy to tak naprawdę obcy stoją za tym całym zamieszeniem? Ten człowiek zwany ojcem Pio nazywany był lekarzem dusz i widział niezwykłe rzeczy. Czy to kwestia religii, a może tak naprawdę kosmitów?

To naprawdę bardzo dziwna sprawa. Tym bardziej, że wiele ludzi myśli, że to kwestia czysto religijna, czy jednak na pewno tak było? Pewnie nie łatwo poznać prawdę, ale warto bo pozaziemskie cywilizacje mogą właśnie używać wiary i religii, a powodem tego jest… No właśnie co? Wszystko na temat Tajemnic Ciemności w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On