Pozaziemski minerał kryje wiadomość od Kosmitów (NAGRANIE)

Tajemnicze przedmioty są obiektem ogromnej fascynacji wielu ludzi którzy od zawsze nadawali im paranormalne znaczenie.Wśród takich przedmiotów można odnaleźć choćby piramidy które według teorii  zawierają w sobie prawdziwą potęgę którą odkryjemy dopiero kiedyś.

Jest też np. legendarny już Święty Graal, czyli przedmiot za pomocą którego Jezus pił podczas Ostatniej Wieczerzy, a któremu przypisywane jest wiele niezwykłych właściwości jak obdarzanie nieśmiertelnością każdego kto z niego wypije. Innym z tajemniczych i być może paranormalnych przedmiotów ma być także kamień który Robert Ridge odnalazł w pobliżu miejsca upadku   UFO, które miało rozbić się w Roswell!

Mężczyzna twierdził,że całkiem przypadkiem wziął do ręki owy kamień, który wtedy był bardzo zabrudzony i nie widać było jego niezwykłości – Robert twierdzi,że sam nie wie, czemu podniósł go z ziemi. Zauważył, że przedmiot jest niezwykły i co więcej wygląda jakby krył jakiś bardzo dziwny przekaz. Przekaz, który co ciekawe już nie pierwszy raz zauważono na Ziemi i to też w sprawie pozaziemskich istot – O tym wszystkim w nagraniu poniżej 

 

Author: administrator

Share This Post On