Poznał prawdę o kosmitach i zaginął! W pokoju odnaleziono satanistyczne symbole. Czy został porwany? (Nagranie)

Na temat znikania ludzi, którzy dzięki niezwykłej wiedzy jaką posiadali mogli zmienić świat powstało już wiele teorii. Wiele osób sądzi, że specjalnie są oni zabijani przez rządy lub różne organizacje, które nie chcą pozwolić byśmy  odkryli  szokującą prawdę. W tym przypadku mowa o studencie Bruno Borgesie z Brazylii, który zaginął, a w jego pokoju odnaleziono przerażające symbole. (Aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć zdjęcia z pokoju kliknij w filmik poniżej)

Bruno Borges od kilku miesięcy mówił swoim rodzicom iż pracuje nad pewnym tajemnym projektem, który zmieni świat. Rodzice nie wiedzieli dokładnie o co chodzi, ale sądzili, że ma to związek z kosmitami którymi chłopak interesował się od dawna. Pewnego dnia kiedy wrócili do domu okazało się, że syna nie ma, a co więcej jego pokój całkowicie się zmienił. Na ścianach wisiały dziwne kody i fragmenty książek opisujących sekrety Leonarda da Vinci, a także wiele z ksiąg Biblii.

Co więcej na podłodze został wyrysowany krąg magiczny,w którym ktoś umieścił figurę filozofa Giordano Bruno, którą chłopak kupił kilka tygodni temu. Co ciekawe to właśnie ten filozof jako jeden z pierwszych mówił o kosmitach. Znajduje się tam też inny mniejszy krąg, w którym ktoś umieścił obrazek Maryi, świecę i szklankę wody. Co najbardziej przerażające na ścianie wisi obraz kosmity, który stoi koło Bruna. Tego przerażającego odkrycia rodzice dokonali 27 marca i od tego czasu chłopiec dalej nie wrócił.

Sprawa jest oczywiście zgłoszona na policję, ale jak na razie żadnych rezultatów. Informacja wywołała masę kontrowersji i teorii jakoby Bruno został porwany przez tajemniczą, satanistyczną organizację Illuminati, bo być może dowiedział się o nich zbyt wiele, a być może nawet odkrył całą prawdę o kosmitach.

Jak sądzicie co oznaczają tajemnicze kody na ścianach?

 

Author: administrator

Share This Post On