Naukowiec z Roswell ujawnia, kim naprawdę są Kosmici (NAGRANIE)

Chyba nikt nie może zaprzeczyć, że to co wydarzyło się w Roswell na zawsze zmieniło postrzeganie świata na temat zjawisko UFO i obcych cywilizacji. Oczywiście wiele osób dalej nie wierzy w istnienie cywilizacji pozaziemskich, a jednak ten przypadek przekonał wiele osób. A przynajmniej pokazał im, że nie do końca możemy ufać władzom…

Niestety przy okazji incydentu w Roswell można było zauważyć jak bardzo niestety jesteśmy okłamywani. Nagle osoby zajmujące się Roswell zaczęły wyjeżdżać na wakacje. Nagle nie było czasu na rozmowę z dziennikarzami choć oficjalne informacje zakładały, że w Roswell nie stało się nic niezwykłego, a więc po co te wszystkie tajemnice?

Dopiero po latach coraz więcej osób zaczęło mówić o tym, co tam naprawdę się stało! A działo się coś naprawdę niezwykłego i jednocześnie niepokojącego, a wynika z tego wszystkiego, że to co tam miało miejsce jest tak skomplikowane jak to tylko możliwe. Warto tym bardziej wspomnieć o tym człowieku, który analizował pozaziemską istotę odnalezioną w Roswell. Te wnioski są zaskakujące! Wszystko o tych wnioskach w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On