Rolnik w Polsce twierdzi, że ujrzał pozaziemską istotę

Debaty na temat życia pozaziemskiego trwają od dawna. Z jednej strony naukowcy twierdzą, że szansa że poza Ziemią istnieje cywilizacja jest ogromna, z drugiej mówią, że brak na to jakiś dowodów. A może jednak dowody są tylko od dawna są ukrywane? W wielu historiach o UFO od lat słyszy się, że ludzie którzy widzieli tajemnicze istoty lub niezwykłe statki doświadczali też spotkań z osobami, które próbowały ich uciszyć.

Często zabierali im oni też materiały, które mogłyby potwierdzać ich słowa. Oczywiście można powiedzieć, że ci ludzie kłamią i tak naprawdę nigdy nie mieli dowodów na potwierdzenie tych słów, ale faktem jest, że jest kilka relacji ludzi którzy widzieli obcych i na te relacje czasem są niezwykłe dowody jak np. w przypadku małżeństwa Hill, które narysowała mapę konstelacji, którą odkryto wiele lat po ich spotkaniu z kosmitami. Czy podobnie jest w tym przypadku? Na naszego maila otrzymaliśmy nagranie od Sebastiana. Nie jest on co prawda twórca filmiku, ale jak nam napisał nagranie wykonał jego kolega ze wsi Aleksandrów.

Na nagraniu widać coś bardzo dziwnego. Dajcie znać w komentarzu czy jest ta istota według was? Czy według Was może to być stworzenie pozaziemskie? Czy w Polsce pojawili się przybyszy z innych planet i innych cywilizacji?

Author: administrator

Share This Post On