5 seriali, których Nienawidzą Polacy – Najgorsze polskie seriale i nie tylko? (NAGRANIE)

Witajcie. Dziś w odcinku przedstawię Wam seriale, które u Polaków wywołują naprawdę ogrom emocji. To produkcje które jedni Polacy kochają a inni wręcz nienawidzą. Ilość osób po obu stronach często jest naprawdę bardzo wyrównana. Jedno jej pewne – Te produkcje można albo kochać albo nie znosić. Zapraszam

to serial, który co ciekawe nadal jest tworzony. Do tej pory nakręcono ponad 8800 odcinków więc to naprawdę pokaźna ilość. Być może przez tą zawrotną liczbę odcinków scenarzyści cały czas przechodzili samych siebie by wymyślać bardziej szokujące i przez to też absurdalne wątki z których Polacy i nie tylko śmieją się wniebogłosy.

Ten serial ma takich wątków naprawdę sporo. Jak ktoś zabawnie go podsumował: Moda na Sukces to serial życiowy i pouczający, z którego nauczysz się jak się zachować gdy twoja żona po raz trzeci powraca powraca z zaświatów. Listę wszystkich tych seriali znajdziecie w NAGRANIU poniżej. Opowiemy o nich kilka słów i o tym, dlaczego wywołują tak wiele emocji. Pamiętaj, że Tobie dalej może podobać się ta lista. To tylko spojrzenie z jednej strony na całą produkcję:

Author: administrator

Share This Post On