Szokujące przepowiednie dla Polski! Nasz kraj podczas III Wojny Światowej…

Wszelkiego rodzaju proroctwa od zarania dziejów fascynują ludzi: Wszystko w związku z tym, że każdego z nas pociąga możliwość poznania wydarzeń, które dopiero nadejdą, a które mogą być przełomowe! Nic też dziwnego, że przedstawicieli poszczególnych krajów najbardziej interesują przepowiednie, związane z państwem, w którym się urodzili lub zamieszkują. A jakie są proroctwa, jeśli chodzi o Polskę? Kliknij w nagranie poniżej i poznaj szokujące przepowiednie dla Polski!


Lodovic Rocca był franciszkańskim zakonnikiem, który na dosłownie chwilę przed śmiercią przekazał pewnym księżom swe przepowiednie, dotyczące przyszłości krajów Europy – w tym oczywiście Polski! Jego wizje są z pewnością niezwykle szokujące, a zarazem przesiąknięte radością i szczęściem, które czeka nasz kraj. Wedle franciszkanina Polska stanie się prawdziwym mocarstwem i będzie cieszyć się darem wolności. Co więcej nasz kraj czeka wyniesienie przez samego Boga, co wiąże się z darem Polski w postaci wybitnego i niezwykłego Papieża… Czyżby chodziło o Jana Pawła II? Lodovic zapowiedział, także że język nasz wykładany będzie na wszystkich uczelniach świata, a także zawrzemy cudowną relację z Turcją.

Równe pozytywne wizje co do Polski miała Teresa Neuman, czyli niemiecka mistyczka, która w 1926 zauważyła u siebie występowanie ran, podobnych do tych jakie posiadał sam Jezus! Kobieta ta, dzięki darom od samego Boga widziała w swoich wizjach przerażające chwile przeszłości z Ukrzyżowania, ale także przyszłość – w tym naszego kraju. Wedle Teresy Polska jest obdarzona szczególną opieką ze strony samej Maryi, Która w przypadku wybuchu III wojny światowej ochroni Polaków.

Ostatnia z przedstawionych przepowiedni, dotyczy pasterza Mikołaja Sikatki, któremu około roku 1851 podczas modlitwy w Lesie Grąblińskim nad ołtarzykiem z małym obrazkiem ukazała się sama Matka Boska! Maryja przekazała mężczyźnie, że jeśli Polska się poprawi stanie się prawdziwym, nowym początkiem dla całego świata, który sprowadzi dobro i światło i odmieni Ziemię! 

Matka Boska poprosiła również pasterza, by obrazek z ołtarzyka został przeniesiony w bardziej okazałe miejsce, gdyż w przyszłości powstanie tu kaplica, a Polacy przyjdą by poprosić Ją o łaski! Mikołaj wyznał, że Matka Boska miała na piersi Białego Orła, co bez wątpienia było symbolem wywyższenia naszego kraju i jego niezwykłej, wartościowej przyszłości.

Author: administrator

Share This Post On

6 komentarzy

  1. Witam czytałem bardzo dużo przepowiedni i w większości Polska będzie mocarstwem, też słyszałem o niemieckiej przepowiedniczce która powiedziała lub też przewidziała, że Polska już odpokutowała swoje grzechy po przez I i II wojnę światową. Lecz nie można dokładnie tego interpretować .

  2. Bardzo interesujące i obszerne są przepowiednie Nostradamusa dotyczące III wojny światowej. Ciekawa jest również rola jaka przypadnie w niej Polsce. Bardzo dokładnie opisuje to Aretuza. Łatwo znaleźć Aretuza Xeibos. Polecam się zapoznać z przepowiedniami Nostradamusa, ponieważ są nader aktualne i nietypowo wręcz celne, a bardzo wielu ,,wieszczy” wręcz zżyna z jego dorobku.

  3. Z przepowiedniami to jest różnie. Jeśli ktoś odczytał już klisze przyszłości, to zapewnie nie zdaje sobie sprawy, że one podlegają ewolucji i zmianom. W zależności od strefy astralnej gdzie zostały wytropione, przepowiednia jest bardziej lub mniej prawdziwa. Im wyższy poziom astralny zostanie zbadany, to tym trafniejsza jest przepowiednia, ale nie zawiera zbyt wiele danych szczegółowych. Im niższa strefa astralna zostanie odczytana, tym przepowiednia jest bardziej bogata w szczegóły, ale zawiera mniej trafnych wydarzeń. Ewolucja klisz przyszłych wydarzeń polega na tym, iż odczyt nie zawiera wszystkich elementów kombinacji klisz astralnych. Chodzi o to, że przyszłe wydarzenia mogą zmienić się pod wpływem sił pochodzących z najwyższych stref astralu lub nawet mentalu. To tak jak spadający grom z jasnego nieba powoduje tragedię nie dając żadnych realnych logicznych przesłanek do jego przewidzenia. Wtedy przepowiednia nie zawierająca tych najwyższych danych zrealizuje się niepełnie lub nawet wręcz przybierze przeciwny kierunek.

  4. jest przepowiednia ktora mowi ze Polske obroni Jezus jak sie nawroci a w Polska staje sie coraz bardziej lewacka coraz mniej wierzaca a coraz wiecej lekcewazaca Boga modlmt sie za Polske i Polakow

Submit a Comment