Dziś spełniło się TO Proroctwo – Polska Będzie Następna…? (NAGRANIE)

Wśród najbardziej znanych proroków, jasnowidzów i wróżbitów bez wątpienia można wymienić takie postacie jak Nostadamus, Baba Wanga czy Ojciec Pio. Jednak warto wspomnieć, że i w Polsce było i jest wielu niezwykle znanych jasnowidzów, którzy mają na koncie wiele spełnionych przepowiedni. Jedną z takich osób jest bez wątpienia człowiek znany jako śpiący prorok.

Niektórzy twierdzą, że śpiący prorok z Leszna miał porównywać swoje zdolności samego Józefa opisanego w Biblii. Chodzi o sny jakie miewał Józef gdy w czasie marzeń sennych doświadczał wizji przyszłości od istoty anielskiej. Podobnych wizji miał doświadczać Polak który miał doświadczać wizji przyszłych wydarzeń podczas snów. Jak wyznał polski jasnowidz po prostu wkłada pod poduszkę karteczkę na której ma zapisane ważne pytania na które szuka odpowiedzi w swoich snach.

Co ciekawe w niektórych wywiadach jasnowidz miał twierdzi, że zna datę swojego odejścia z tego świata i to właśnie ta wiedza miała być dla niego katorgą i wiedzą z którą nie potrafił sobie poradzić dlatego bardzo często miał płakać. Czy Polska będzie następna? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On