Rupert Grint mówi o przyszłości Rona i związku Hermiony i Weasleya – “To Złamało Serca Fanów” (NAGRANIE)

Harry Potter to seria książek, filmów, gier a także już niedługo seriali dla HBO Max. Dziś jednak chcielibyśmy skupić się głównie na filmach kinowych o Harrym Potterze, które często przedstawione są jako idealne dla najmłodszych. A jednak może nie do końca i nie zawsze, bo niektóre momenty w tych produkcjach naprawdę potrafią przerazić. Dziś pogadam właśnie o nich:

Z pewnością każdy kto oglądał filmy o Harry Potterze zauważy, że to późniejsze filmy są zdecydowanie bardziej mroczne i tajemnicze, ale i w tych pierwszych filmach wcale nie mało jest mrocznych momentów. W filmie Harry Potter i Kamień filozoficzny jedna z mroczniejszych scen to zdecydowanie ta w której Harry i Ron za karę muszą udać się z Hagridem do Zakazanego Lasu. To tam Harry widzi profesora opętanego przez Voldemorta, który… Harry Potter i Komnata Tajemnic to jeden z moich ulubionych filmów z serii. To naprawdę świetna część i świetna historia towarzysząca tej części . Dziedzic Slytherina, który zamknął w komnacie ogromną, tajemniczą istotę, która porusza…

Harry Potter i Czara Ognia to zdecydowanie pierwszy mroczny film o Potterze. I mamy tutaj sporo mroku, wiele strachu, ale zdecydowanie najbardziej strasznie robi się gdy Harry i Cedric przenoszą się na cmentarz. Ale dziś będzie o mniej mrocznych, ale równie smutnych wydarzeniach. Rupert Grint, czyli filmowy Ron opowiedział jak skończył Ron i co ze związkiem Hermiony i Rona i to nie spodoba się fanom… Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On