15 sierpnia nadejdzie Koniec Świata? Polski Jasnowidz Ujawnia Przepowiednie (NAGRANIE)

Dużo mówi się o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego, ale czy ta przepowiednia także się wypełnia na naszych oczach…Czy zbliża się koniec świata? Według tego proroctwo tego jednego dnia wszystko się zmieni. I być może stanie się to już za chwilę? Ten jasnowidz był polskim inżynierem, a także badaczem zjawisk niewyjaśnionych! Urodził się w 1877 roku, a odszedł w 1944. Gdy miał 14 lat odkrył iż posiada zdolność telepatii, czyli umiejętności czytania myśli u ludzi.

Z czasem odkrył w sobie także umiejętności telekinetyczne, które z czasem zniknęły na rzecz bardzo potężnego daru jasnowidzenia dzięki któremu zwracały się do niego o poradę takie osoby jak Ignacy Paderewski czy Józef Piłsudski. Polski Jasnowidz stworzył także przepowiednie dla świata i Polski, które według zdania wielu osób niedługo się spełnią. Jasnowidz napisał:

Ludzkość zacznie zaciekle atakować Boga. Żadne inne pokolenie nie było tak pyszne i pełne zła, więc Bóg choć będący ostoją miłością nie będzie mógł po prostu na to patrzeć. Więc po prostu przestał – Na pewien czas Ziemia nie była karmiona wzrokiem i opieką Boga. Wtedy też ludzkość jeszcze bardziej zatraci się w dzikości i mroku. Wszystko o przepowiedni polskiego jasnowidza w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On