Te Sceny Pokazali w Atomówkach! To bajka, czy HORROR? (NAGRANIE)

Warto wspomnieć że atomókom nie wroóżono sukcesu. Gdy w fazie testowej jeden z odcinkow został puszczony grupue dzieciaków uznali oni kreskówkę za słabą, a brak palaców u atomówek dzieci okrzyknęły czymś niepokojącym. Jedno z dzieci wręcz krzyknęło że powinno się zwolnić twórcę atomówek. Ostatecznie jednak nie zasugerowano się zdaniem dzieciaków i kreskówka została wyemitowana i szybko stała się sukcesem.

Atomówki jeśli chodzi o wygląd fizyczny są dość specyficzne – ogromne oczy, brak nosa czy wreszcie brak palców u rąk. Skąd tak przedziwny, wręcz trochę niepokojący wygląd bohaterek? Koniecznie wysłuchajcie do końca bo pod koniec czeka was coś naprawdę strasznego. Otóż twórca Atomówek zafascynował się stylem graficznym który polega na pewnych uproszczeniach w rysowaniu – np. nie rysujemy realistycznie komuś oczu tylko dajemy zwykłą kropkę albo też rysujemy komuś usta z pominięciem warg lub też jak w przypadku atomówek rysujemy dziewczynki z rękami bez palców i bez nosa.

Ale warto wspomnieć, że przez pewien czas twórca próbował nadać atomówkom palce i nosy i są nawet grafiki to przedstawiające, ale potem stwierdził, że coś mu w tym nie zagrało i tak ostatecznie pozostały dziewczynki bez rąk. Jest jeszcze pewna dość mroczna ciekawostki. Otóż w takim razie jak atomówki np. łapią coś w dłoń skoro nie mają palców. Wiele osób uważa że brak… FRAGMENTY kreskówki poniżej:

Author: administrator

Share This Post On