Ludzie posiadają 6 zmysł pozwalający wykrywać rzeczy, których nie widać! Najnowsze badania mogą szokować!

Wiele zwierząt obdarzonych jest zdolnością, która pozwala im znaleźć właściwą drogę nawet przy bardzo długich dystansach. Wszystko dlatego, że potrafią dostosować się do pola magnetycznego Ziemi. Wśród nich można wymienić żółwie morskie, pszczoły, czy delfiny, które potrafią wykorzystać informacje zakodowane w polu magnetycznym. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów możecie obejrzeć krótkie nagranie poniżej:

Geofizyk Joe Kirschvink, z Institute of Technology w Kalifornii obecnie prowadzi badania nad 6 zmysłem u ludzi. Niedawno opublikował raporty, które opisują eksperyment w którym naukowiec wszczepił białko z siatkówki człowieka do ciała muszki owocówki, dzięki czemu owad zdobył zdolność wykrywania pola magnetycznego.

W wyniku  ćwiczeń z ludźmi okazało się także, że jeśli pole magnetyczne biegnie w kierunku przeciwnym do ruchów wskazówek zegara to niektóre neurony reagowały na zmianę i nastąpiło gwałtowne zwiększenie aktywności elektrycznej mózgu. Naukowiec twierdzi, że jest to bardzo mocny dowód, że ludzie posiadają coś w rodzaju szóstego zmysł.Badania cały czas trwają!

Wiele naukowców twierdzi, że pole magnetyczne może być nośnikiem istotnych informacji, które łączą każdą żywą istotę.

Ma to być coś w stylu zbiorowej świadomości! Być może winą tego, że rzadko zdajemy sobie sprawę z tych zdolności jest  nasze zabieganie i przywiązanie do rzeczy materialnych, a za małe skupianie na tym co nas otacza i co znajduje się w naszym umyśle.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment