Trzy przerażające istoty nagrane na kamerze? Zobaczcie nagranie

Potwory od  zawsze wzbudzały w nas strach: Już w dzieciństwie budziliśmy się z płaczem, bo jakaś dziwna kreatura chciała nas zjeść we śnie. Nawet kiedy jesteśmy dorośli często boimy się wystawić nogi spod kołdry bo jeszcze potwór nas porwie. Czy jednak takie istoty są tylko czystą fikcją? Dziś przedstawimy Wam i ocenimy  3 nagrania przerażających potworów:


Pierwsze ukazuje ogromny obiekt, przypominający prawdziwego potwora morskiego.Ciężko stwierdzić czym jest owa istota. Czy jest to może zupełnie nowy gatunek, albo któryś  z już znanych? Co o tym sądzicie?

To nagranie wydaje się dość przerażające – mroczny las, chodzenie w ciemnościach i nagle dziwna istota ze świetlistymi oczami. Tu raczej jestem pewny, ze to fejk – wszystko jest tak straszne, że aż typowe.

Następne nagranie zostało wykonane na cmentarzu. Gdy się przypatrzymy zobaczymy na nim humanoidalną istotę, które wystaje zza nagrobka i którą  internauci określili mianem zombie, Nagranie może i wzbudza emocje, ale ze względu na jakoś obrazu przychylam się do   teorii, że jest to fejk.

 

 

Author: administrator

Share This Post On