Przed śmiercią przed oczami staje nam całe życie! Nauka nie potrafi tego wyjaśnić! Dowód na życie po śmierci?

Przegląd życia to stan, w którym na chwilę przed śmiercią lub w czasie śmierci klinicznej  widzimy sceny z naszego życia. Często przed oczami widzimy wydarzenia z dzieciństwa których normalnie byśmy nie pamiętali. Takie zjawisko może pojawić się np. w sytuacji zagrożenia życia np. gdy się topimy! By poznać szczegóły dotyczące możliwego dowodu na życie po śmierci obejrzyj nagranie poniżej:

Jest to dość zagadkowy stan, który od dawna badają naukowcy, jednak żadnej pewności co do przyczyn jego występowania nie mają. Być może jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie mózgu, który by nas wspomóc w trudnych chwilach przed śmiercią pokazuje nam nasze życie. Ludzie którzy przeżyli przegląd życia twierdzą, że te wiele różnych wydarzeń widzą   jednym ciągiem – jakby  ujrzeli 20 zupełnie niezwiązanych ze sobą wydarzeń na raz. Co ciekawe choć takie zdarzenie może trwać kilka sekund to osobie doświadczającej wydaje się jakby minęło wiele godzin.

Osoby zajmujące się duchowością twierdzą, że jest to przygotowanie nas na śmierć: Doświadczamy scen z życia by po raz ostatni przyjrzeć się swojej egzystencji i ją zakończyć. Żegnamy się z tym światem,z tymi przeżyciami, które tu mieliśmy. Stanowi Przeglądu życia często towarzyszy panika i strach, który ciężko jest opisać. Czy to dowód na życie po śmierci?

Można odszukać relacje ludzi, którzy doświadczają tego zjawiska w bardzo oryginalny sposób np. poprzez nagłe znalezienie się w sali kinowej wypełnionej ludźmi i oglądanie swojego życia na czarnym, ogromnym ekranie. Często ludzie, którzy doświadczyli tego stanu po wszystkim zmieniają się i zaczynają rozumieć, że warto być dobrym człowiekiem.

Cały schemat może przywodzić na myśl pojęcie życia pośmiertnego według buddyzmu,w  którym ludzie po śmierci mają często walczyć ze swoimi demonami, czyli trudnymi chwilami z życia, wydarzeniami które bardzo na nich wpłynęły i  nierozwiązanymi sprawami.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment