Szokujące nagrania UFO przy wulkanie Popocatepetl! Zobaczcie materiał…

Co prawda temat UFO, pojawiającego się w okolicach wulkanu Popocatepetl był już poruszony na stronie, jednak całkiem niedawno do internatu trafił nowy odcinek bardzo ciekawego programu, zatytułowanego Tercermilenio, poświęcony właśnie temu wydarzeniu i stwierdziliśmy, że warto jest go odnowić raz jeszcze.

Program zawiera niepublikowane dotąd nagrania zarejestrowane przez kamery, przedstawiające dziwne błyszczące obiekty, które przelatują obok wulkanu w niewiadomym dotąd celu. Trzeba przyznać, ze rzeczywiście niektóre z nich robią wrażenie jak np. to ukazujące obiekt nad tle wylewającej się wszędzie lawy.

Co prawda z logicznego punktu widzenia może się wydawać, że wulkany nie wiele mają wspólnego z UFO, ale bardzo możliwe, że te tajemnicze pojazdy, a raczej ich właściciele mogą używać wulkanów jako kryjówki do których My jak na razie, ze względu na słaby rozwój technologi nie mamy dostępu. A Wy, jak uważacie?

https://www.youtube.com/watch?v=51xl4vJZi-E

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mężczyźni uchwycili na nagraniu DIABŁA?

sob Sty 23 , 2016
Przeszukując internet w poszukiwaniu jakiegoś ciekawego i niefałszywego nagrania paranormalnych zjawisk natrafiliśmy na fascynujący filmik, przedstawiający jak to ujął autor upadłego anioła lub jak kto woli diabła. Materiał ukazuje dwójkę mężczyzn spacerujących nocą po lesie, którzy w pewnej chwili świecąc latarką natrafiają na dziwny kształt, nieznanego pochodzenia, który co gorsza […]