Odkryto nowy gatunek! Czy jest on kluczem do LEWITACJI?

Zjawisko lewitacji od zawsze fascynowało ludzi. Każdy z nas ma chwile, gdy zmęczony jest już ciągłym staniem na zwykłej, płaskiej powierzchni i chciałby po prostu wznieść się w powietrze i zapomnieć o wszelkich ludzkich problemach. Dar lewitacji przypisuje się najczęściej świętym np. Ojcu Pio, czy Marii Franciszce Kozłowskiej, jednak nie tylko, bowiem umiejętność tą posiada podobno wielu joginów, którzy w trakcie swoich medytacji umieją unosić się na olbrzymie wysokości.

Na niezwykłe odkrycie, w związku z lewitacją wpadł naukowiec nazwiskiem Grebennikov, który w czasie swoich obserwacji złapał owada, posiadającego zdolność unoszenia (jednak nie latania). Mężczyzna w trakcie badań włożył osobnika do pojemnika, co sprawiło, że przedmiot ten zaczął na stole podskakiwać, co wzbudziło zarówno zszokowanie naukowca jak i zachęciło go do dalszej pracy. Analizując, dalej przypadek Grebennikov doszedł do wniosku, że za wszystko odpowiedzialne są wewnętrzne skrzydła owada, które z czasem zdobył w większych ilościach i stworzył dzięki nim urządzenie, które pozwalało unosić się i poruszać z prędkością tysiąca mil na godzinę.

Zachęcamy Was do obejrzenia bardzo ciekawego materiału, przedstawiającego ujęcia z pracy naukowca i opisującego bardziej dokładnie jego badania. Co o nich sądzicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Zjawisko nadprzyrodzone uchwycone podczas MSZY. Nagranie zszokowało internautów!

czw Mar 17 , 2016
Poszukując w odmętach Internetu czegoś ciekawego, raz na jakiś czas możemy odnaleźć coś naprawdę wartego uwagi. Dziś przedstawiamy Wam niesamowite nagranie – mianowicie w jednej z telewizji transmitującej katolickie msze mogliśmy zaobserwować przez chwilę zupełnie  niecodzienne zjawisko. Podczas konsekracji Eucharystycznej w powietrze w tajemniczy sposób uniosła się Hostia! Całe zdarzenie może […]