Posążek ku czci boga śmierci obraca się sam! Zobaczcie nagranie z monitoringu!

Film z monitoringu z Manchesteru zszokował dosłownie wszystkich internautów. Owe nagranie ze znajdującego się tam muzeum przedstawia obracającą się bez żadnej pomocy figurkę Neb-Senu, czyli posążka stworzonego ku czci Ozyrysa – boga śmierci i odrodzenia, który znany był z licznych intryg i czynienia zła.

Już kilkakrotnie próbowano nagrać sprawcę całego kawału, jednak za każdym razem okazywało się, że figura porusza się sama i nie ma nikogo, kto choć w najmniejszym stopniu by jej w tym pomagał. Zauważono za to, że posążek obraca się w ciągu dnia, jednak w nocy pozostaje zupełnie bez ruchu. Co sądzicie o całym zamieszaniu? Co według Was może poruszać figurką?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W Chinach nagrano dziwny obiekt, poruszający się z olbrzymią prędkością!

sob Kwi 9 , 2016
Kamera przemysłowa zarejestrowała tajemniczy obiekt przelatujący nad jednym ze skrzyżowań w Chinach. Nagranie na pierwszy rzut oka przedstawia wyłącznie niezwykle obleganą ulicę , ale wystarczy tylko chwilę poczekać, by wypatrzeć między pojazdami dziwny obiekt przelatujący z zawrotną prędkością. Nie można również pominąć reakcji ludzi, którzy po całym wydarzeniu wykazują niezwykłe […]