Sfotografowano Rybę Ducha! Naukowcy zszokowani…

Zwierzęta szokują Nas już od dawna: Wszystko przez ich olbrzymią różnorodność i niezwykłe cechy, które posiadają! Fascynuje nas umiejętność latania dana ptakom, zdolność wtapienia się w otoczenie kameleonów, czy piękny i łagodny wygląd delfinów. Teraz nareszcie pojawiło się, coś co jeszcze bardziej pobudzi naszą sympatię do świata zwierząt!

Naukowcy podczas wyprawy na Mariany Północne zarejestrowali coś, co z pewnością przejdzie do historii. Mowa o niezwykłym gatunku ryby, który zaobserwowano po raz pierwszy jako żywą istotę, co zaowocowało określeniem go jako ryby ducha. Bez wątpienia gatunek ten robi wrażenie, a wszystko przez jego eteryczny, mistyczny wręcz wygląd i niezwykłe błyszczące oczy, które od razu przywodzą nam na myśl postać ducha. Jak Wam się podoba? Warto wspomnieć, że odkrycie to raz jeszcze ukazało nam, jak mało wiemy o świecie, w którym żyjemy, a przede wszystkim o morzach i oceanach, które znamy w bardzo małym stopniu i kto wie, co jeszcze mogą kryć. Być może istoty, które każdy z nas zna z legend, czy mitów okażą się zupełnie realne..

A, Wy znacie inne zwierzęta, które wydają się wyjęte z jakiegoś filmu lub też, które przez długi czas były określane przez naukowców jako nie istniejące?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment