Ludzie Gady są w Watykanie – Nagrano coś dziwnego

Co ukrywa wnętrze naszej planety? Nauka twierdzi, że wewnątrz Ziemi nie ma szans na jakiekolwiek tam życie, a to wszystko dlatego, że panuje tam tak wysoka temperatura, że szansa na zaistnienie tam jakiekolwiek żywego organizmu jest właściwie żadna. Z drugiej strony nawet naukowcy ujawniają, że w pełni wnętrze Ziemi jest zupełnie nieznane. Niestety głównym problem jest własne temperatura i wysokie ciśnienie. Wewnątrz Ziemi jest tak gorąco, że jakikolwiek maszyny, technologia która na ten moment dysponujemy po prostu by nie wytrzymały.

Dlatego też jedynymi poszlakami, które pozwalają nam jakoś poznać wnętrz Ziemi są analizy w których sztucznie tworzy się przestrzeń z bardzo wysoką temperaturą i ciśnieniem i w ten sposób przynajmniej teoretycznie dowiadujemy się prawdy o wnętrzu Ziemi. By poznać tajemnice podziemni wykorzystuje się też kamienie, których skład chemiczny odpowiada tym strukturom z których powstałą Ziemia. W odkryciu tajemnic wnętrza Ziemi pomagają też fale sejsmiczne dzięki czemu badacze odkryli, że wewnątrz Ziemi znajdują się warstwy i nie tylko.

Co jednak wie o tym Watykan? Wystarczy spojrzeć na te tajemnicze przekazy ukryte w Watykanie? To co tam nagrano zadziwia, a to jednak tylko początek tajemnicy wnętrza Ziemi ale i Watykanu. Co ukryto przed nami i co zostało nam ujawnione raz na zawsze?

Author: administrator

Share This Post On