Jak skontaktować się z duchami i niewidzialnym światem?

Świat zaświatów wydaje nam się zupełnie niedostępny dla człowieka i zarezerwowany wyłącznie dla istot duchowych, które albo zakończyły już swój ziemski żywot albo też po prostu narodziły się jako byty astralne. Tymczasem, okazuje się że istnieje masa osób, które na niezliczone sposoby kontaktują się z tamtym światem i zdobywają dzięki siłą tam żyjącym informację o przyszłości, przeszłości, a nawet otrzymują niezliczone możliwości.

Jedną z możliwości komunikacji z zaświatami jest, oczywiście projekcja astralna, którą dokonuje się wykonując rozmaite ćwiczenia jak np. wizualizacja rozdwojenia i oddzielenia ciała fizycznego z jego energetycznym sobowtórem. Często także w praktyce sięga się po rozmaitego rodzaju środki jak np. wyroby medyczne, czy zioła takie jak piołun, wawrzyn szlachetny, czy kozłek lekarski. Projekcja astralna ma na celu możliwość podróżowania po całym świecie i oglądania na żywo tak niedostępnych rzeczy jak:  Planety, Kosmos, czy kraje do których ze względów finansowych nigdy nie mielibyśmy wstępu. Wiele osób sięga także po OOBE (podróże astralne), by zobaczyć swoich bliskich, którzy już dawno odeszli, a nawet by spotykać i zdobywać wskazówki od przewodników duchowych. Projekcja astralna ma jednak i swoje ciemne strony m.in. ogromna ilość negatywnych bytów, które tylko czekają by podczepić się pod podróżnika astralnego i wyssać mu energię.

Drugą możliwością kontaktu z tamtym światem jest bez wątpienia magia, czyli znane od początku świata rzemiosło, które odprawiała masa plemion, zakonów, czy sabatów. Ludzie na niezliczone metody wykorzystywali magię przyciągając pieniądze, miłość, zdrowie, ale także wykonując o wiele bardziej przerażające rytuały m.in. zamykając demony w różnych przedmiotach, przywołując duchy, a nawet ożywiając zmarłych. Istnieją również czary mające w pewien sposób wpływać na nasze sny i sprawiać, by bliscy zmarli nam się przyśnili i być może przekazali nam informacje, które potrzebujemy lub po prostu by Ich ostatni raz pożegnać.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment